Help, ik heb een puber in huis! 'Tis hier geen hotel'-lezing

Herkenbaar thuis?

Is jouw ijskast altijd leeg? Wordt elke vraag die je stelt beantwoord met een zucht? Maakt die-van-jou huiswerk met TikTok ernaast? En is het enige dat je kind zegt: 'Ja, zo' en vervolgens gebeurt er niks? Gefeliciteerd: je hebt een puber in huis. Niet alleen verandert jouw kind, ook jouw rol als ouder krijgt een complete make-over. Hoe houd je het dan een béétje gezellig thuis?

Puber met een mobiele telefoon ligt op een bank

Meer grip op het puberleven

In deze informatieve én interactieve lezing helpen Martine de Vente en Saskia Smith, ouders van pubers, docenten en oprichters van het succesvolle platform tishiergeenhotel.nl, je om je puber beter te begrijpen. Ze nemen je mee langs de hoogte- en dieptepunten van het puberouderschap en laten zien hoe je de verbinding zoekt en houdt met je puber.

Geen opvoedles, wel herkenning

Ze geven geen opvoedlessen, maar brengen wel een flinke dosis gezond verstand, zelfspot en humor. Met herkenbare verhalen, De Grote Puber Quiz en gesprekken over de vragen waar je thuis mee worstelt.

Programma

  • 19.00 uur Inloop & ontvangst
  • 19.30 uur Lezing
  • 21.00 uur Drankje na afloop

Zorg in Deurne organiseert deze avond i.s.m. de middelbare scholen van IVOD en Willibrord Gymnasium in Deurne.

icon 2 personen, indicatie 'voor wie'

Voor wie?

Ouders van pubers tussen 10 en 18 jaar

icon van een klok, identicatie voor 'wanneer'

Wanneer?

Woensdag 7 oktober 2026
Start 19.30 uur (inloop vanaf 19.00 uur), tot 21.00 uur

icon van home, identicicatie voor 'waar'

Waar?

Rabocultuurzaal
Cultuurcentrum Deurne
Martinetplein 1, Deurne

Aanmelden

Meld je nu aan en krijg handvaten om thuis om te gaan met een puber in huis. Leerzaam op een luchtige manier.